Můj příběh

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu jednou potřebovat pomoc s erekcí. Vždycky jsem býval ten, který si v téhle oblasti prostě věřil. A dlouhou dobu to byla pravda – mohl jsem se na své tělo zkrátka spolehnout. Všechno fungovalo tak, jak mělo. Cítil jsem se v tomto ohledu jaksi přirozeně sebevědomý a ženy to dokázaly nějak vycítit, takže spokojenost panovala na obou stranách a desítky let nenastal sebemenší zádrhel. Ani ve snu bych proto neočekával, že jednoho dne se situace změní.

Pak přišel šok

Poprvé se to stalo krátce po mých 43. narozeninách. Do té doby jsem nezaregistroval nejmenší potíže, ale zničehonic, vlastně můžu říct doslova ze dne na den, bylo všechno jinak. Zkrátka mě neposlouchal. Žádnému chlapovi bych něco takového nepřál. Ten šok a pocit selhání vás totiž opravdu srazí. Dosud jsem to znal jen z vyprávění a neuměl jsem si představit, že je to opravdu možné – dokud jsem to sám neprožil. Věřte mi, že opravdu nejde o nic příjemného. Ještě tu noc jsem se nemohl sám sobě ani podívat do očí, tak poníženě a trapně jsem se cítil. Ale úplně nejhorší je ten pocit selhání.

Co teď?

Protože jsem ale člověk zvyklý stavět se problémům čelem a řešit je, místo abych jim uhýbal, rozhodl jsem se s tím něco udělat. Ještě před nedávnem jsem byl imunní vůči všem reklamám na prostředky ke zlepšení potence (tak tohle já přece nepotřebuju…), najednou jsem si jich začal cíleně všímat.

V lékárnách jsem se nenápadně ochomýtal kolem „zakázaných“ regálů a prohlížel si nabídku, na internetu jsem pročítal zkušenosti zákazníků a hledal jsem, co by mi vyhovovalo. Přál jsem si, aby se všechno vrátilo do starých kolejí pokud možno co nejdřív, a tak jsem nakonec neodolal a vyzkoušel několik volně prodejných přípravků.

Řeknu vám, zpočátku to žádná sláva to nebyla. Vyzkoušel jsem nejprve ArginMax, později Clavin. Určitý výsledek se sice dostavil, ale upřímně „nic moc“.

Vyzkoušel jsem i jiné tablety na podporu erekce

Bylo mi jasné, že musím hledat dál. Věřil jsem, že na trhu určitě existuje výrobek, který mi dokáže pomoci, stačí ho jen najít. Vzpomněl jsem si, že jsem před časem četl o tom, jak některé indiánské kmeny v jižní Americe s velkým úspěchem používají různé volně rostoucí bylinky k podpoře svého mužství. To mě přivedlo na myšlenku zkusit tentokrát něco čistě přírodního. Chemii jsem zavrhl, znovu jsem zapátral a narazil jsem na různé přírodní tablety na podporu erekce. Postupně bych se s vámi chtěl podělit o zkušenosti s jednotlivými přípravky, co a jak mi fungovalo.

Výsledek?

Pár let uplynulo a světe div se, něco se opravdu stalo. První výsledky se objevily dokonce ještě dříve, než jsem čekal. Každý přípravek měl u mě jiný nástup a průběh, ale již po pár měsících srovnávání jsem si uvědomil, že se při erekci cítím zase jako dřív a pokud můžu soudit, pozoroval jsem i určité zvětšení penisu.

O své zkušenosti se proto velmi rád podělím i s ostatními muži. A ještě než se pustíte do dalšího čtení, chci vám říct jednu věc: chlapi, nevzdávejte to. Řešení vašeho problému existuje, jen ho musíte najít. Mně se to povedlo, a proto vím, že vám se to může povést taky. Držím palce!