Vimax pills – recenze a mé zkušenosti

 • 18. Červen 2017

Nedávno jsem prožíval pro muže ne zrovna jednoduché období a byl jsem odhodlaný zkusit úplně všechno, aby se „to“ zase vrátilo do starých kolejí. A tak jsem se rozhodl poprvé v životě zakoupit si přípravek na zkvalitnění erekce. Doufal jsem, že nemám co ztratit a věřil jsem, že třeba budu úspěšný.
Vyzkoušel jsem Vimax. Slyšel jsem o něm jako o kanadském zázraku, prý má být čistě přírodní a vykazovat zaručený úspěch. Znělo to skoro tak báječně, že se mi nechtělo věřit, že by to mohla být pravda. Ale světe div se, byla! Teď se s vámi můžu podělit o své zkušenosti a udělám to velmi rád.

Co je Vimax

Tento doplněk stravy původem z Kanady má tři hlavní úkoly:

 • zkvalitnění erekce
 • zabránění předčasné ejakulace (prodloužení styku)
 • zvětšení penisu

Jinými slovy: Vimax je tu pro intenzivnější sex. Na trhu je už patnáct let, což je myslím dostatečně dlouhá doba, aby si dokázal vydobýt své výsostné postavení a zajistit si místo v povědomí zákazníků. Je volně prodejný, takže abyste jej získali, zcela se to obejde bez návštěvy lékaře nebo sexuologa.

Vyzkoušet Vimax

Čím je jiný?

Od ostatních produktů podobné kategorie se Vimax liší například tím, že obsahuje pouze čistě přírodním ingredience. Sám jsem tomu původně nechtěl věřit, ale pozorně jsem si přečetl složení a je to skutečně tak: v kapslích Vimax není žádná chemická látka. Což je jeden z důvodů, proč si jej tolik zákazníků oblíbilo. I řada testů údajně prokázala, že Vimax je naprosto bezpečný a nemám důvod tomu nevěřit.

S jeho užíváním nejsou spojeny žádné vedlejší účinky – snad jen ojediněle se prý může dostavit nevolnost nebo bušení srdce. Já osobně jsem se s ničím podobným nesetkal a přiznám se, že kdybych snad nějaký takový příznak pocítil, asi by mě ani nenapadlo, že může být způsoben právě Vimaxem. Každopádně určitě není od věci si na to dávat pozor a v případě potřeby lék preventivně vysadit nebo to konzultovat s odborníkem.

Vimax pills - tablety na podporu erekce

Vimax pills – tablety na podporu erekce

Jak fungují Vimax Pills

Princip je jednoduchý. K prožití kvalitního sexu je zapotřebí, aby se cévy v topořivých tělíscích penisu dostatečně prokrvily, čímž dojde k jeho ztopoření. Toho nemůže být dosaženo, pokud je průtok krve cévami nějakým způsobem omezen. S věkem je to fyziologické, cévy se přirozeně smršťují, ale naštěstí se proti tomu dá celkem obstojně bojovat.

Většina přípravků ke zlepšení sexu proto obsahuje různé látky (většinou přírodního původu) podporující cirkulaci krve a krevní oběh, zejména díky rozšiřování cév. Vimax není žádnou výjimkou. Díky obsahu účinných přírodních extraktů dokáže skutečně podpořit prokrvení penisu a zvýšit kapacitu topořivých tělísek. Ruku v ruce s tím jde zvýšená citlivost na smyslové vjemy, což učiní prožitek ze sexuálního aktu ještě intenzivnější. Výsledek jsem vyzkoušel na vlastní kůži a můžu potvrdit, že nejde o plané řeči.

Složení

Už jsem několikrát zopakoval, že Vimax je vyvinut na přírodní bázi a zdůrazním to klidně ještě jednou. Myslím, že právě v tom je totiž jeho síla. Vědcům se podařilo namíchat tu správnou kombinaci přírodních látek, které ve vzájemné součinnosti fungují naprosto dokonale. Kdybyste je vyzkoušeli samotné, pravděpodobně by nevykázaly tak převratný účinek. Vimax je někdy označován dokonce jako afrodiziakum.

V jeho složení figurují jak výtažky z rostlin podporujících mužskou potenci a zvyšujících hladinu pohlavních hormonů, tak látky přirozeně podporující vitalitu a zdraví organismu, například vitaminy. S trochou nadsázky by se tedy dalo říci, že konzumací Vimaxu uděláte něco pro své zdraví i v jiných ohledech. Velkou výhodou je také absence jakýchkoliv nežádoucích účinků.

Ginkgo biloba

Podívejme se trochu podrobněji na to, které rostlinky stojí za tím, proč je Vimax (právem!) označován za převratný produkt v léčbě mužské impotence.

 1. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – o tomto zázraku lidové medicíny jste možná již slyšeli. Je to léčivá poléhavá bylina s ojedinělou schopností zvyšovat hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu. Není proto divu, že nese přezdívku „rostlinná viagra“. Podle některých výzkumů dokáže odvar z této rostliny navýšit hladinu testosteronu až o třicet procent! Ruku v ruce s tím pak jde zvýšené sebevědomí a životní optimismus, tedy přesně to, co očekáváme od tabletek proti impotenci.
 2. Jinan dvoulaločný (Gingko biloba) – tento jihoasijský strom asi většina z nás bude znát jako prostředek na zlepšení paměti, ovšem jeho schopnosti na poli mužského zdraví jsou neméně významné. Gingko najdeme takřka v každém přípravku určenému ke zkvalitnění erekce, dokáže totiž rozšiřovat cévy a zvyšovat prokrvení, což jsou klíčové podmínky pro ztopoření penisu.
 3. Ženšen asijský (Panax ginseng) – další velmi dobře známá léčivka, rovněž původem z Asie. Ženšen, jehož kořen se podobá zázvoru, je označován jako prostředek pro podporu duševní i tělesné výkonnosti a mimo jiné bojuje právě proti mužské impotenci. Jeho konzumací rozhodně svému organismu děláte dobře.
 4. Kajenský pepř – účinnou látkou je v tomto případě v pepři obsažený kapsaicin, který dobře známe z chilli papriček. Ten úspěšně podporuje krevní oběh a přispívá tedy také k důkladnému prokrvení penisu.
 5. Oves setý – kdo by to byl řekl, že tahle obyčejná obilnina má tak blahodárné účinky. Spektrum jejího využití je nesmírně široké, takže snad ani nemá smysl, abych se o nich rozepisoval podrobněji. Stačí říct, že podporuje celkovou vitalitu organismu a příznivě ovlivňuje většinu orgánových soustav včetně té pohlavní.
 6. Hloh obecný – další z rostlin schopných rozšiřovat cévy a tím napomoci k lepší erekci. Mimochodem, hloh je poměrně hojně rostoucím keřem, a pokud se trochu vyznáte v botanice, určitě jste si jej už všimli. Roste podíl cest ve městech i na venkově.
 7. Serenoa plazivá (Saw palmetto, serenoa repens) – z plodů této palmy se získává tekutý extrakt, který příznivě podporuje hladinu hormonů včetně těch pohlavních. Patří tedy mezi nedílnou součást přípravků pro zlepšení mužské potence.
 8. Vimax dále obsahuje ještě vitamin E, který je nezbytný pro správnou funkci celého organismu. Naopak marně bychom v něm hledali to, co tam nepatří, ačkoliv podobné přípravky jsou někdy takovými látkami doslova zahlceny: umělá barviva nebo aromata, chemické přísady k prodloužení trvanlivosti (konzervanty), dochucovadla a podobně. Jde tedy o naprosto bezpečný přírodní lék. V jeho složení nejsou navíc ani žádné alergeny a už vůbec ne nepovolené látky.
LátkaObsah 1 kapsle
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) - extrakt 20:15 mg
Jinan dvoulaločný (Gingko biloba) - sušený list100 mg
Ženšen asijský (Panax ginseng) - extrakt 5%50 mg
Kajenský pepř (Cayenne Pepper)20 mg
Oves setý (Avena Sativa) - extrakt 10:14 mg
Hloh obecný (Crataegus Monogyna) - extrakt 10:117 mg
Serenoa plazivá (Saw palmetto, serenoa repens)80 mg
Vitamin E (D-a-tokoferol)8 mg
Vimax pills - složení, etiketa

Vimax pills – složení, etiketa

Užívání

Podle doporučení výrobce je třeba Vimax užívat po dobu nejméně jednoho až tří měsíců, než se dostaví první výsledky.

 • V prvním měsíci se očekává zvýšená chuť na sex a výraznější erekce.
 • Ve druhém měsíci už se můžete těšit na nápadné zvětšení penisu.
 • No a představy o třetím měsíci raději nechám vaší fantazii.
  Ideální však samozřejmě je nepřestávat s užíváním ani po uplynutí této doby.

Účinky Vimaxu se zabývaly i některé vědecké výzkumy a jejich výsledky jsou podle mě víc než relevantní. Z více než 9000 respondentů totiž 80% potvrdilo příznivé a očekávané výsledky. To vypovídá o dvou věcech:

 1. Vimax opravdu není marný.
 2. Pánové, neklesejte na mysli. Jak vidíte, nejste v tom sami!
Potvrzení výrazného zlepšení erekce
67%
Uvedení lepšího uspokojení během sexu
80%
Uvedení zvýšené chuti na sex
64%
Potvrzení výrazného prodloužení sexu
40%

 

Dávkování

Užívá se jedna tableta denně, což je rozdíl oproti ostatním přípravkům z této kategorie (ty se používají většinou těsně před tím, než jdete na věc).

Vimax - dávkování

U Vimaxu nezáleží, kdy během dne si jej vezmete – ať už ráno, nebo večer, je to čistě na vás. Podle výrobce byste ale měli vždy raději počkat alespoň třicet minut po jídle. Já osobně jsem se tohoto pravidla držel, takže nemůžu posoudit, zda by něco bylo jinak, kdybych ho zanedbával. Zřejmě zde však hraje roli účinnější trávení látek obsažených v tabletách, které se v prázdném žaludku rychleji vstřebají, proto bych v tomto ohledu dal na doporučení odborníků.

Kontraindikace? Skoro nehrozí

Pokud se nedokážete vzdát alkoholu nebo cigaret, není třeba se obávat, že byste tak museli učinit, abyste svou neřestí náhodou nezablokovali účinky Vimaxu. Ke zvýšení potence sice jakákoliv závislost rozhodně nepřispívá (je všeobecně celkem známo, že kouření a alkohol mají dost negativní vliv na plodnost), ovšem pokud to nebudete přehánět, nemusíte se bát, že by se účinky alkoholu či nikotinu s Vimaxem tloukly.
Určitá obezřetnost je však na místě, pokud zároveň užíváte jiné léky nebo dokonce jiné přípravky pro zlepšení erekce. V takovém případě výrobce doporučuje poradit se s lékařem.
Mimochodem, užívat najednou hned několik přípravků pro zkvalitnění sexu je prý nevhodné, organismus totiž údajně není schopen přijmout vysoké množství účinných látek, takže je bez využití vyloučí. Výsledkem by tak byla zbytečné vyhazování peněz. Dejte proto raději přednost pouze jednomu přípravku a uvidíte, že s výsledkem budete spokojeni.

Cena

Vimax není z nejlevnějších, za balení o třiceti tabletách zaplatíte víc než tisíc korun (konkrétně 1099,-). Jedna tobolka tedy vyjde na něco přes třicet korun, což se samozřejmě může zdát hodně. Aby Vimax opravdu zafungoval, je navíc třeba užívat jej dlouhodobě a jediný měsíc zřejmě nebude stačit. Pokud tedy máte trochu napjatější rozpočet, možná budete postaveni před nepříjemnou volbu, zda investovat do svého mužství nebo se raději držet zkrátka. U mě byla volba jednoznačná, bohužel v tomto ohledu nemohu radit.

Na druhou stranu, ve srovnání s ostatními přípravky pro podporu erekce z toho Vimax zas tak špatně nevychází. Pokud bychom udělali důkladný průzkum, zjistíme, že levněji seženeme jen málokterý produkt, často navíc s pochybnou pověstí.

1x Vimax
balení na měsíc
1099
obsahuje 30 tablet
Objednat
5x Vimax
balení na 5 měsíců
4299
obsahuje 150 tablet
Objednat

Slevový kupón na nákup

Vzhledem k tomu, že jsem pravidelným zákazníkem, obdržel jsem i slevový kód na nákup v e-shopu. Stačí při objednávce zadat kód „vimax11sleva“ a automaticky získáte slevu 11 %.

Postup pro získání slevy:

 1. Vyberte si počet balení
 2. Vyplňte své osobní údaje a adresu, kam má být doručena diskrétní zásilka
 3. Zvolte si způsob dopravy a platby
 4. Klikněte na „Vložit slevový kupón“ a zadejte kód vimax11sleva
 5. Klikněte na „Uplatnit slevu“ a sleva bude ihned odečtena
 6. Potvrďte objednávku
slevový kupón Vimax Pills

slevový kupón Vimax Pills

Množstevní slevy

Jakmile se rozhodnete do Vimaxu jít, nezapomeňte, že jej budete pravděpodobně užívat delší dobu. Proto rozhodně doporučuji zakoupit rovnou tři balení, která vám vydrží na tři měsíce. Výrazně totiž ušetříte – výrobce poskytuje množstevní slevy, takže za tři krabičky zaplatíte 2799,-, což je o zhruba pět stovek méně, než byste platili při nákupu tří balení zvlášť. Další slevu navíc získáte při dlouhodobém odběru. Já už jsem se stihl stát pravidelným zákazníkem a nyní kupuji Vimax levněji.

A ještě něco – obavy, že peníze vyhodíte oknem, protože přípravek nakonec bude neúčinný, jsou zcela liché. Pokud totiž ani po prvním měsíci užívání nezaregistrujete žádnou změnu (což by mě upřímně překvapilo, ačkoliv stát se to samozřejmě může), máte nárok na vrácení zbývajícího (nerozbaleného) zboží a finanční náhradu.

Vimax v lékarně? Lze koupit?

Vimax v lékarně? Aneb kde jej lze koupit?

Kde Vimax koupit a dá se pořídit i v lékárnách?

Do lékárny nechoďte, zatím žádná lékárna v Česku jej totiž nenabízí a podle informací výrobce se distribuce v nejbližší době nechystá. Vimax se dá sehnat jedině přes internet na oficiálních stránkách, což má samozřejmě určité výhody. Mně osobně vyhovuje naprostá anonymita. Když si Vimax objednám online, poštovní doručovatel díky maximálně diskrétnímu balení nemá nejmenší ponětí o tom, co mi předává. Právě na diskrétnosti si firma totiž zakládá, takže se nemusíte bát, že by sousedé z oken zahlédli, jak přebíráte nezaměnitelnou krabičku s kanadským logem. Do rukou dostanete nic neříkající bublinkovou obálku. Ta dorazí většinou dva dny po vyplnění formuláře.

Pozor na plagiáty

Je možné, že při brouzdání na internetu narazíte na výhodnější nabídky od jiných prodejců. Osobně bych však raději odolal lákavé nižší ceně a nekupoval Vimax z jiných zdrojů než přímo od firmy. Existuje totiž značné riziko, že se vám do rukou dostane nikoliv originální produkt, ale padělek, na kterém pouze vydělávají podnikaví podvodníci.

Nákup doporučuji z oficiální stránky českého distributora Vimax

 

Co říkají recenze

Na závěr bych se ještě rád zastavil u recenzí ostatních uživatelů, které jsou k nahlédnutí na webových stránkách www.vimax.cz, ale zabývá se jimi i řada jiných specializovaných webů. Obecně považuji takové recenze za jeden z nejsměrodatnějších údajů o kvalitě daného výrobku (nejen v kategorii léčivých přípravků, ale třeba i v případě elektroniky a jiného zboží). To je i jeden z důvodů, proč jsem se sám rozhodl svou recenzi poskytnout ostatním.

Ještě před tím, než jsem sám Vimax zakoupil, mě samozřejmě zajímalo, co o něm říkají ostatní. Pročetl jsem nespočet různých hodnocení a s radostí jsem shledal, že byla vesměs příznivá a vychvalovala Vimax přesně v souladu s mými vlastními zkušenostmi. V drtivé většině případů získal Vimax kompletní sadu hvězdiček, případně měli uživatelé jen drobné výhrady. Což je zcela pochopitelné, protože každý z nás je jiný a reaguje na různé doplňky stravy mírně odlišně.

Našel jsem například následující názor (cituji doslovně):

Vimax nás nejvíce uspokojuje svým 100% přírodním složením s kvalitními a všestrannými účinky. Především však po tříměsíční kůře jsou ZLEPŠENÍ TRVALÁ. Věnujeme se ještě tématu na zvětšení penisu u jiného projektu, kde je Vimax jedničkou mezi zvětšovadly penisu.

Jiný říká:

Jeden z nejlepších produktů na trhu. Vimax je ověřen stovkami zákazníků a negativní zkušenosti jsou spíše výjimkou. V České republice mě potvrzení Ministerstva zdravotnictví, tak mu dáváme i stoprocentně důvěru.

A do třetice všeho dobrého přidávám ještě třetí hodnocení, které de facto shrnuje vše výše uvedené ve třech větách:

Tento produkt je ověřený a bezpečný. Zákazníci si ho chválí a opakovaně nakupují. Nemusíte se bát vedlejších účinků, které jsou u konkurence Vimaxu velmi časté. Vimax můžeme doporučit.

Shrnutí

Některé portály provádějí různá nezávislá srovnání a zde jsem byl až překvapen, jak část z nich právě Vimax vycházel jednoznačně pozitivně, často dokonce jako úplný vítěz. Dostupné recenze zdůrazňují víceméně to, co jsem už sám psal – tedy že Vimax je naprosto spolehlivý, ale především jde o produkt na přírodní bázi, který během patnácti let jeho existence vyzkoušely už miliony mužů a přesvědčily se o jeho schopnostech. Ty navíc potvrdila i řada testů. Recenzenti si také chválí solidní cenu, bezpečnost a prověřenost. Takže jedním slovem: perfektní.

Chci objednat Vimax

Zlepšení erekce
Zvětšení penisu
Delší výdrž
Posílení libida
Předčasná ejakulace
Diskétní doručení
Cena
Průměr
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Diskuze

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

<