EreX 24 – recenze a mé zkušenosti

 • 05. Červenec 2017

Údajně celosvětově nejprodávanější přípravek na podporu erekce – to prý je E-reX 24. To mě zaujalo. Co může být pravdy na tom, že tisíce mužů na světě dávají přednost právě E-rexu 24? Opravdu funguje? Chtěl jsem se o tom přesvědčit sám a tak jsem jej vyzkoušel. Jak to dopadlo, to se dozvíte, pokud budete číst dál.

Co je E-reX 24

Jedná se o doplněk stravy určený k podpoře erekce. Je určený pro muže všeho věku s výjimkou mladších 18 let, což není u těchto přípravků nic neobvyklého. Je bez rizika, jeho užívání není spojeno s vedlejšími účinky.

Co slibuje?

 • Silnější a déletrvající erekce
 • Intenzivnější ejakulace
 • Delší a větší penis při erekci

Přípravek by měl dokonce být schopen zvýšit kvalitu spermií a zvýšit hladinu. Porovnáme-li to s ostatními produkty na trhu, pak E-rex toho slibuje zdaleka nejvíce. Otázka, jestli budou spermie po jeho užívání skutečně kvalitnější, však asi jen těžko nalezne svou odpověď, pokud bychom je nenechali projít nezávislým testováním. K tomu jsem se osobně neodhodlal a pochybuji, že některý z „kolegů“ by to byl ochoten udělat. Takže v tomto případě je na místě podezření, že si výrobce svůj produkt možná trochu přikrášluje. Dokonce bych řekl, že až zbytečně, protože čím zázračnější“ účinek je slibován, tím podezřeleji by mohl přípravek působit. Nikdo přece nemůže očekávat, nejedna spolknutí jedné tabletky vyřeší kompletně všechny potíže. Na druhou stranu, pokud by výsledkem byla aspoň pořádná erekce, co víc si přát? A s tímto očekáváním jsem „šel“ do E-rexu 24 i já.

Vyzkoušet EreX24

Celosvětově nejprodávanější přípravek pro podporu erekce. Zbavte se konečně Vašich problémů s nedostatečnou mužností nezávisle na Vašem věku.

Erex24 – doplněk stravy, který Vás bezpečně a bez jakýchkoliv rizik podpoří při problémech se špatnou erekcí. Má příznivý vliv jak na delší udržení pevné erekce, tak i na částečnou erekci, dokonce i pokud nemůžete dosáhnou erekce vůbec. Tisíce našich spokojených zákazníků, tak již naplno využívají Erex24 pro svoje sexuální touhy.

Jestli Vaše sexuální schopnost oslabuje, nebo je nedostatečná, jestli chcete být výkonnější, mít okamžité a kvalitní erekce, je to právě nový EREX24, který pro Vás představuje to správné řešení.

Zvláště, když teď můžete využít nezávaznou bezplatnou zkoušku po dobu 30 dní. Expedují do 48 hodin po objednání.

Jaké jsou výhody?

 1. 100% garance vrácení peněz.
 2. Rychlé výsledky
 3. Zaručená a trvající účinnost
 4. Kúra na přírodní bázi
 5. Bezplatné nezávazné vyzkoušení
 6. Spokojenost, nebo vrácení peněz
 7. 15-ti denní kúra zdarma
 8. Diskrétní zásilka

Exkluzivním distributorem přípravku EREX24 v Evropě je Belgická společnost Biolab SA. Specializuje se na přírodní přípravky pro zdraví a vznikla na základě poptávky po řešeních, které by mohly dát odpověď na některé z problematik běžného života lidí dnešní doby. A byla to především společnost Biolab SA jako jedna z prvních společností v Evropě, které hledaly přírodní alternativní řešení pro problémy s erektilními dysfunkcemi u mužů.

Preparát EREX24 je vyráběn ve formě tablet.

Erex24 na podporu erekce

Erex24 na podporu erekce

Máte na výběr:

 1. EREX24 – 30 tablet (kúra 30 dní)
 2. EREX24 Forte – 60 tablet (kúra 60 dní)
 3. EREX24 Extra Forte – 90 tablet (kúra 90 dní)

Doplněk stravy Erex24 se užívá dlouhodobě. Při pravidelném užívání preparátu se přirozenou cestou obnovuje produkce testosteronu a tím dlouhodobě podporuje odstranění problémů s erekcí a předchází proti jejich vzniku.

Nástup účinků přípravku EREX24 v boji s nekvalitní erekcí a poklesem chuti na sex u muže je individuální. Vychází z několika faktorů. Především však z počáteční hladiny testosteronu u muže. Průměrná doba dle zkušeností ostatních je pět dní.

K čemu slouží Erex24

EREX24 belgické společnosti Biolab je mimořádným doplňkem stravy pro podporu erekce v důsledku poklesu hladiny testosteronu, hormonu mužnosti. EREX24 přispívá ke zkvalitnění vašeho sexuálního života.

Složky preparátu EREX24 mají vlastnosti s příznivým vlivem na na normální hladinu testosteronu v těle mužů (Zinek), normální činnost kardiovaskulárního systému a svalů (Cesmína paraguayská) a podporu fyzické kapacity (Muira Puama).

Složení

EREX24 slučuje a vysoce koncentruje aktivní obsahové látky z rostlin, vyskytujících se vzácně a velmi zřídka v pralesích Jižní Ameriky. Hlavně se jedná o tyto dvě:

 • 300mg ILEX PARAGUARIENSIS A. St.-HILL, zvané také Yerba Maté
 • 300mg PTYCHOPETALUM OLACOIDES Benth., neboli Muira Puama
 • 300mg ILEX PARAGUARIENSIS (v podobě extraktu v poměru 4:1)
 1. 300mg ILEX PARAGUARIENSIS (Cesmína paraguayská), neboli také „Yerba Maté“ je strom se stále zelenými listy z rodu „Ilex“, čeleď cesmínovité, který roste podél břehů potoků v horských lesích Brazílie a Paraguaje, v nadmořské výšce od 500 do 700 metrů nad mořem. Strom Yerba Maté se vyskytuje vzácně a je to druh, který téměř zmizel z planety. Konzumovali jej především indiáni kvůli jeho povzbuzujícím účinkům. Žvýkali jej, ale jeho aktuální používání je ve formě odvaru. Konzumují se jeho listy a stonky květin v sušeném stavu.Složky objevené v Yerba Maté jsou teobromin a teofylin. Každá z nich má specifické vlastnosti, ale cílem kombinace těchto tří účinných složek je potlačit enzym zvaný fosfodiesteráza. Je to nanejvýš důležité pro mužnou zdatnost, protože víme, že fosfodiesteráza je enzym vyvolávající svalovou ochablost penisu po ejakulaci. Potlačením tohoto procesu se dobře udržuje přirozená cesta stavu ztopoření.
  yerba mate
 2. 300mg PTYCHOPETALUM OLACOIDES Benth. (v podobě extraktu v poměru 4:1). PTYCHOPETALUM OLACOIDES Benth., neboli Muira Puama je vzácný keř, který má šedý kmen a vyskytuje se v amazonských pralesích Brazílie v regiónu Mato Grosso. Tento keř je velmi vzácný, protože jeho kořeny a kůru používali tamější indiáni v jejich tradiční medicíně. Důkazem jeho přínosu je fakt, že je oficiálně zapsaný v britském, francouzském, brazilském a v dalších lékopisech. Francouzské studie předložené v r.1990 na kongresu Etnofarmakologie, které testovaly 260 mužů, zcela potvrdily rychlý a silný vliv látek z keře Muira Puama na obnovení mužských funkcí.Laboratorní analýzy identifikovaly důležité složky rostliny Muira Puama. Jedná se o alkaloid, jenž byl nazván muirapuamin. A právě ve správné kombinaci muirapuaminu s ostatními složkami je kouzlo přípravku EREX24. Oloupáním kúry z keře způsobujeme neodvratně jeho smrt. Takže postupem času se tato rostlina stala čím dál vzácnější. Vymírání těchto keřů se dnes snaží zastavit mnoho ekologických aktivistů Jižní ameriky. Dobrou zprávou se však stalo, že nová doba za určitých podmínek umožňuje jejich pěstitelství.
 3. 12,5mg ZINEK. Zinek patří mezi prvky, které mají velmi významný vliv na správný vývoj všech živých organizmů rostlinných i živočišných. Přitom zinek není obsažen v živých tkáních ve vysokém množství – uvádí se, že tělo dospělého člověka obsahuje pouze přibližně 2 g zinku. Doporučená denní dávka zinku v lidské potravě se pohybuje mezi 15–25 mg prvku. Přispívá k normálnímů metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitaminu A, syntéze bílkovin a pomáhá k udžení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku a imunitního systému. Zinek je přítomen v poměrně značném množství ve spermatu a především napomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi.
LátkaObsah 1 kapsle
maltodextrin105 mg
extrakt z Cesmíny paraguayské (ILEX PARAGUARIENSIS A. St.-HILL), extrakt 4:175 mg
extrakt z kůry Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides Benth.), extrakt 4:175 mg
oxid zinečnatý12,5 mg
Zinek (Zn) 7,44 mg
koloidní křemík7 mg

Užívání a dávkování

Užívá se 1 tableta denně. Nejlépe ráno před prvním jídlem. Zapít dostatečným množstvím tekutiny. Maximální denní dávka jsou 2 tablety (druhou tabletu alespoň 1 hodinu před sexuálním aktem pro maximalizaci efektu). Po dosažení účinků lze pravidelné užívání zvolnit na 1 tabletu za 3 dny (nebo 1 tabletu za 4 dny) tak, aby docházelo k udržení produkce hormonální hladiny.

Cena za EreX24

V rámci programu „zkouška zdarma“ můžete využít naši záruku na bezplatnou nezávaznou zkoušku bez jakéhokoliv rizika, a to po dobu 30 dní. Během této lhůty, počínaje převzetím zásilky, nám můžete vrátit Vámi zakoupený přípravek, i částečně vypotřebovaný, a my Vám zašleme peníze zpět.

Cena tablet se liší v závislosti na balení. Platí tady pravidlo, že čím větší balení je, tím výhodněji vás vyjde jedna tableta. Rozdíly jsou ale minimální. U nejmenšího balení vás bude stát jedna tableta 19,80 Kč, při tom největším pak 16,95 Kč

E-REX 24 Start
balení na 1,5 měsíce
890
30 + 15 tablet zdarma
Objednat
E-REX 24 Extra Forte
balení na 3,5 měsíce
1780
90 + 15 tablet zdarma
Objednat

Slevový kupón na EreX

Po prvním nákupu jsem získal slevový kód na 5 %. Při objednávce zadejte kód „dnt05“ a získáte slevu 5 %.

Postup pro získání slevy:

 1. Vyberte si počet balení
 2. Vyplňte své osobní údaje a adresu, kam má být doručena diskrétní zásilka
 3. Do políčka „Slevový kód“ vložte kód dnt05
 4. Klikněte na „Uplatnit kód“ a sleva bude ihned odečtena
 5. Zvolte si způsob dopravy a platby
 6. Potvrďte objednávku
Slevový kód EreX 24

Slevový kód EreX 24

Nákup doporučuji z oficiální stránky českého distributora Erex24

Shrnutí

Na základě faktů, které o přípravku E-rex24 víme, se nedá říct, že nefunguje. Obsahuje látky, které u nás nejsou v jiných výrobcích obsaženy. Pokud byste však očekávali nějaký zázrak, budete asi zklamaní. U mě se nic takového nekonalo. Rozhodně mi lépe zafungoval Vimax.

Recenze ostatních

Z recenzí a referencí dostupných na internetu jsem byl popravdě řečeno trochu v rozpacích, byly totiž velmi rozporuplné a u málokterého přípravku jsem narazil na tak zřetelné názorové neshody. Na jedné straně stojí skupina těch, kteří vyjadřují spokojenost, ovšem našel jsem stejné, ne-li větší množství záporných reakcí. Řada jejích autorů se dokonce nebojí veřejně označit E-rex jako podvod. Nejsem si však jistý, jestli je zcela směrodatné na recenze ostatních spoléhat, zvlášť s ohledem na to, že užívání těchto doplňků stravy může mít značně individuální efekt. Nejlepší názor si totiž uděláte na základě vlastní zkušenosti.

Jan:

Po měsíční „kůře“ vůbec žádný výsledek. Jsem přesvědčen, že jde o podvod.

Robert:

Erex mi zabral skoro az za tri tydny, ale funguje skvele.

Mirek:

Jsem na važkáh, snad nějaký naznak nic moc

Vlády:

Využíval jsem dvě balení,účinek nulový!!! Jsem zvědav na „garanci“ vrácení peněz, stačí prý jen vrátit obaly!POZOR! PODVOD!

Miloš:

Po 2 týdnech užívání Erexu24 Forte, se mi skutečně zlepšila erekce. Nyní používám již přes měsíc a spokojenost.

Chci objednat EreX24

Zlepšení erekce
Zvětšení penisu
Delší výdrž
Posílení libida
Předčasná ejakulace
Diskétní doručení
Cena
Průměr

 

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Diskuze

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

<