Zerex – recenze a mé zkušenosti

 • 07. Červenec 2017

Když „to“ nefunguje tak, jak má, je člověk ochoten zkusit snad úplně všechno, aby se celá záležitost zase vrátila do původních kolejí. Alespoň u mě to tak bylo. A protože jednou z prvních možností, která se nabízí, je využití volně prodejných přípravků na podporu erekce, byla volba jasná. Zkoušet to tak dlouho, dokud se nedostaví výsledek. Upřímně řečeno, původně jsem se obával, že budu čekat pořádně dlouhou dobu. Ale nakonec jsem byl spokojený poměrně rychle. Byl to Zerex. Přečtěte si mé zkušenosti a třeba zjistíte, že by mohl pomoci i vám. Držím palce!

Co je Zerex

Začneme tím, že si tento přípravek krátce představíme. Jen když si projdete nabídku e-shopů různých sítí lékáren, zjistíte, z jak bohatého spektra podobných (volně prodejných) léků si můžeme vybírat. Naprosto chápu, že z toho je člověk pořádně zmatený a tak široký výběr konečné rozhodnutí paradoxně vůbec neusnadňuje, spíše naopak. Kdyby existoval jeden či dva dostupné léky, bylo by to daleko snazší. Na druhou stranu, takhle můžeme alespoň zkoušet, co nám nejvíce vyhovuje a máme daleko větší možnosti.

Takže zpátky k Zerexu. Tento přípravek je na trhu už pět let a podle webových stránek výrobce ho za tu dobu vyzkoušelo bezmála 75 000 zákazníků. Osmdesát procent z nich vyjádřilo svou spokojenost. To pro bylo mě solidní známkou toho, že Zerex asi nebude marný a přispělo to nakonec k mému rozhodnutí jej vyzkoušet. Dobře jsem udělal!

Vyzkoušet Zerex

K čemu slouží

Zerex je stejně jako ostatní přípravky podobného typu určen ke třem základním účelům:

 • zvýšit libido a chuť na sex
 • zlepšit erekci
 • prodloužit sexuální styk

Kromě toho by měla mí pravidelná konzumace Zerexu příznivý vliv na řešení potíží s impotencí, neplodností a prostatou.

Můžete si vybrat ze tří druhů:

Zerex Klasik

Určený pro potíže s nedostatečnou erekcí a sníženou chutí na sex

Zerex Extralong

Dokáže prodloužit dobu sexuálního styku (až o 30 minut) díky tomu, že zabraňuje předčasnému vyvrcholení

Zerex Ultragold

Dlouhodobě zvyšuje libido (a to až na dobu tří měsíců), užívá se preventivně a je vhodný zejména pro seniory, kteří mají s vyšším věkem fyziologicky sníženou chuť na sex v souvislosti s klesající hladinou testosteronu. Údajně zároveň zvyšuje imunitu, posiluje celkovou vitalitu organismu a omezuje stres.

Já jsem vyzkoušel první a druhou variantu a v obou případech jsem byl spokojen. Dostavily se výsledky očekávané podle popisu. Předpokládám tedy, že i Zerex Ultragold by vykázal podobné účinky a byl bych spokojený.

zerex ultragold

Složení

Pokud dáváte stejně jako já přednost přírodě před chemií, pak se vám Zerex bude jistě zamlouvat. Jedná se totiž o čistě přírodní produkt. A to opravdu stoprocentně. V jeho složení figurují pouze přírodní extrakty z léčivých bylin, aminokyseliny a vitaminy. Tedy samé poklady s blahodárným účinkem na lidské tělo. Co dokážou udělat s mužským zdravím, to jsem se přesvědčil vzápětí.

Než se k tomu však dostaneme, pojďme se podrobněji podívat na to, z čeho se Zerex skládá. Jen pro úplnost dodávám, že každý ze tří druhů Zerexu má složení trochu odlišnější, nejjednodušší varianta Klasik zároveň nejjednodušší, Zerex extralong a Zerex ultragold  jsou pak obohaceny ještě o další látky.

Nechybí mezi nimi například:

Látkapopis
kotvičník zemní (Tribulus terrestris)jedna z nejznámějších léčivých bylin určených k podpoře erekce. Patří do většiny přírodních přípravků tohoto druhu.
L-arginindůležitá semiesenciální aminokyselina, která mimo jiné zlepšuje průtok krve cévami (což je nezbytná podmínka kvalitní erekce)
L-methioninesenciální aminokyselina, kterou si organismus neumí sám vyrobit a musí ji přijímat s potravou nebo právě formou doplňků stravy
teobromin, lyzindalší aminokyseliny
macatropická rostlina přirozeně zvyšující libido a léčící prostatu
zinek, měďdůležité minerální látky
ostropestřec mariánskýléčivá bylinka, která je známá především svými léčivými účinky na játra, ale stejně tak je známý její příznivý vliv na celkový zdravotní stav, takže v receptuře přípravku na podporu erekce má určitě své místo
vitaminy: vitamin B6, vitamin B2vitaminy skupiny B jsou nezbytné pro hladký chod organismu a přispívají k řadě metabolických pochodů
klanopraška čínská (Shizandra chinensis) dřevitá liána původem z Asie, jejíž plody jsou užívány v lidové medicíně. Celkově zvyšuje vitalitu a fyzickou kondici, působí proti depresím a zvyšuje odolnost organismu při zátěži a stresu
ženšenořen této asijské rostliny příbuzné zázvoru má takřka univerzální hojivý účinek a je užíván za podobným účelem jako klanopraška čínská

Užívání a dávkování

Zerex je certifikovaný doplněk stravy, můžete ho užívat bez lékařského předpisu a je vhodný pro všechny věkové kategorie včetně seniorů. Osobně se zatím za seniora sice nepovažuji, ale nemám důvod o tom pochybovat, vždyť jde skutečně o přírodní látku, jak jsem již několikrát zdůraznil. Navíc nevykazuje žádné negativní vedlejší účinky, například bolest hlavy. Protože se u mě nic podobného nedostavilo, mohu s čistým svědomím potvrdit, že to zřejmě bude pravda.
Při nákupu mě velmi zaujalo, že první účinky by měly nastoupit údajně už do šedesáti minut po požití tabletky a trvat dokonce 36 hodin!  Nechtělo se mi tomu věřit, ale o to víc tahle informace povzbudila můj zájem Zerex vyzkoušet.

Užívá se pouze jedna tabletka (denně maximálně dvě!) před plánovaným sexuálním stykem, víc není potřeba. Oproti jiným přípravkům, které je třeba užívat dlouhodobě (například Vimax, kde se první výsledky dostaví teprve v řádu týdnů) je to samozřejmě jednoznačná výhoda. V jednom balení je dvanáct kapslí, takže pokud nerozhodnete pro počátek zakoupit pouze jednu krabičku, při každodenním užívání vám vystačí na necelé dva týdny.

Dávkování Zerex

Jsou nějaká omezení?

Výrobce zásadně varuje před překračováním doporučené denní dávky. Těžko říct, co by to s člověkem provedlo, ale raději jsem neexperimentoval. Myslím, že to vůbec nebylo potřeba. Někde jsem navíc četl, že pokud by organismus přijal příliš vysoké množství účinných látek, stejně by je nedokázal efektivně zužitkovat a vyloučil by je, tudíž by se jednalo jen o zbytečné plýtvání.

Zerex raději nekombinujte s alkoholem. Pokud jste si před plánovaným sexuálním aktem dali skleničku, zkuste partnerku ještě trochu zdržet a vyčkejte, než z vás víno aspoň trochu vyprchá, teprve potom spolkněte tabletku.

Také se nedoporučuje kombinovat Zerex s jinými přípravky na podporu erekce, jejich účinky by se totiž vzájemně tloukly.

Pokud stejně jako já zkoušíte několik produktů, vždy pokud možno nejprve doberte jeden, dejte si chvíli pauzu a teprve potom zkuste další. Pokud však vsadíte na Zerex, možná ani žádný další nebude třeba. Co však můžete, je brát současně různé druhy Zerexu (například kombinovat Zerex Klasik a k tomu preventivně užívat delší dobu ještě Zerex Ultragold).

Užívání Zerexu by se dále měly vyvarovat následující osoby:

 • mladší 18 let
 • těhotné a kojící ženy (ačkoliv upřímně řečeno, nevím, proč by Zerex měly užívat jakékoliv ženy)
 • po cévní mozkové příhodě či srdečním infarktu
 • se závažným onemocněním jater
 • trpící nízkým tlakem nebo srdečními chorobami (při onemocnění srdce je vůbec důležité být obzvláště opatrný, to se týká všech podobných přípravků, nejen Zerexu!)
 • alergické na některou ze složek přípravku

Pokud si nejste jistí, pak se zkuste poradit s lékařem. Řekl bych, že v tomto případě je vhodnější odhodit ostych a svěřit se odborníkovi, než později litovat.

Mé zkušenosti – jak to dopadlo   

Když jsem si Zerex vzal poprvé, přiznám se, že jsem měl možná poněkud vyšší očekávání a zřejmě proto jsem byl trochu zklamaný. Určitý výsledek se sice dostavil, ovšem nikoliv v takové podobě, jak jsem předpokládal. Naštěstí jsem se však rozhodl dát Zerexu ještě jednu šanci a udělal jsem dobře. Již při následující příležitosti se totiž Zerex projevil ve své plné síle a přesvědčil mě o tom, že si zaslouží své stálé místo v mém nočním stolku. Partnerka samozřejmě byla nadšená a zaznamenala dokonce nepatrné zvětšení penisu, což pro mě bylo signálem toho, že Zerex budu užívat i nadále.

Kde Zerex koupit? Dá se pořídit i v lékárně?

Do lékárny nechoďte, nepořídíte. Zerex je k dostání pouze na internetových stránkách výrobce. Právě nákup přes e-shop je z mého pohledu vůbec nejvýhodnější. Kromě toho, že je nejpohodlnější (všechno vyřídíte z obývacího pokoje) je samozřejmě také maximálně diskrétní. Balíček, který obdržíte od poštovního doručovatele, je zabalen v bublinkové obálce a na první pohled nikdo neví, co obsahuje.

Při nákupu přes internet však musím varovat před podvodníky, kteří lákají na laciné napodobeniny. Nízká cena by vás rozhodně měla odradit.

Nákup doporučuji z oficiální stránky českého distributora Zerex

Cena za Zerex

Za kolik je tedy Zerex k sehnání? Jedno balení na webu www.zerex.cz stojí:

Zerex Extralong
o 30 minut delší styk
850
obsahuje 12 tablet
Objednat
Zerex Ultragold
pro dlouhodobou sexuální kondici
1600
obsahuje 120 tablet
Objednat

 

Pokud někde objevíte nižší ceny, raději odolejte pokušení a takový výrobek nekupujte. Ušetřit však můžete, pokud se rozhodnete nakoupit si do zásoby více balení. Při nákupu nad 1700 korun získáte dopravu zdarma. A není třeba se obávat toho, že byste „šlápli vedle“ – výrobce totiž v případě nespokojenosti garantuje vrácení peněz.

Slevový kód na Zerex

Vzhledem k tomu, že jsem pravidelným zákazníkem, obdržel jsem i slevové kódy na nákup v e-shopu. Stačí při objednávce zadat kód „DOG2“. Automaticky získáte slevu 50 Kč.

Postup pro získání slevy:

 1. Vyberte si balení
 2. V košíku najdete políčko Slevový kód, kam zadejte kód DOG2
 3. Klikněte na „Použít slevu“ a sleva bude ihned odečtena
 4. Na další kroku vyplňte své osobní údaje a adresu, kam má být doručena diskrétní zásilka
 5. Zvolte si způsob dopravy a platby
 6. Potvrďte objednávku
Zerex - slevový kód

Zerex – slevový kód

Recenze ostatních

Samozřejmě mě zajímalo i to, co o Zerexu říkají ostatní. Prošel jsem si tedy internetové recenze a přečetl si názory těch, kteří již přípravek vyzkoušeli přede mnou. Velmi mě potěšilo, že se víceméně shodovali. Zerex se ve většině případů ukázal jako opravdu účinný pomocník, který vytrhl trn z paty nejednomu muži.

„Zkusil jsem mnoho přípravků, ale až Zerex zabral. Můžu doporučit. Všechny přípravky před ním vůbec nezabraly“

tak zní například názor diskutujícího Jirky.

Šestačtyřicetiletý Roman napsal:

„Musím říct, že ZEREX opravdu funguje. Na svém údu jsem omládl o 20 let. Jen ty návaly do hlavy jsou dosti silné jinak bez chyby. Mohu jen doporučit.“

A do třetice nechme promluvit Miloše:

„Nikdy jsem si nemyslel ze s erekci mam problém, dokud jsem nevyzkoušel Zerex. Doporučuji já i moje partnerka.“

Jen výjimečně jsem narazil na určitou stížnost ohledně toho, že Zerex začal působit až po dlouhodobějším užívání. Osobně jsem však nic takového nepozoroval a za sebe dávám rozhodně pět hvězdiček z pěti.

Chci objednat Zerex

Zlepšení erekce
Zvětšení penisu
Delší výdrž
Posílení libida
Předčasná ejakulace
Diskétní doručení
Cena
Průměr
[Celkem: 22    Průměr: 3.1/5]

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

<