Erexan – recenze a mé zkušenosti

 • 11. Červenec 2017

Erexan je další z řady přípravků určených k řešení problémů se slabou či nedostatečnou erekcí. To je oficiální popis od výrobce, pokud tedy očekáváte i další schopností (například zlepšení potence), vsaďte raději na jiné léky, které slibují širší škálu účinků. Ovšem protože potíže s erekcí jsou většinou to hlavní, co muže v našem věku trápí nejvíce, pak se Erexan jeví jako vcelku ideální řešení. Kromě toho se doporučuje i těm mužům, kteří sice potíže se sexem nemají, čas od času ale chtějí, aby to „mělo grády“. Na to jsem byl zvědavý a i proto jsem se rozhodl jej vyzkoušet. V následujících řádcích se s vámi podělím o své zkušenosti.

Co je Erexan

Erexan je volně prodejný přípravek na podporu erekce. Na internetových stránkách výrobce se můžeme dočíst, že vývoj a výroba Erexanu probíhá za přísných podmínek a splňuje normy HACCP (systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů), což je závazný nástroj pro zabezpečení a předcházení rizikům při výrobě potravin nebo farmaceutických přípravků. Výrobcem je společnost Augeri Pharm s.r.o. sídlící v Brně, jedná se tedy o český přípravek.

K čemu slouží

Erexan byl vyvinut jako přírodní alternativa Viagry, která je sice spolehlivě účinná, ovšem s jejím užíváním jsou spojena určitá úskalí. Může způsobit nepříjemné vedlejší účinky (bolest hlavy, zarudnutí obličeje, rozmazané vidění…), z toho důvodu je k  dostání pouze na lékařský předpis a navíc obsahuje řadu chemických látek s dosud ne zcela prokázaným účinkem. Dlouhodobé užívání Viagry může na rozdíl od užívání přírodních substancí zanechat na organismu specifické následky. I proto jsou někteří muži před Viagrou raději opatrní a dávají přednost přírodním přípravkům, které lze navíc sehnat bez doporučení lékaře.

Patří mezi ně právě i Erexan, který jsem osobně vyzkoušel.

Vyzkoušet EREXAN

Složení

Velkou výhodou užívání Erexanu je to, že nevykazuje žádné vedlejší účinky. Je to zpříčiněno jeho čistě přírodním složením, obsahuje totiž vyvážený soubor molekul a rostlinných extraktů v přesně vypočítaných poměrech, které dohromady vytvářejí dokonale vybalancovanou kombinaci s nejsilnějším působením. A protože účinky výsledného produktu mohou v mnoha případech výrazně omezit chemická aditiva (konzervanty, barviva a další přídatné látky), Erexan žádné takové neobsahuje. Na druhou stranu je však třeba připomenout, že podobně čistě přírodním složením se pyšní i mnoho dalších přípravků podobného typu a nejedná se tedy a nějakou extrémní výjimku.

Podívejme se tedy podrobně na to, co všechno Erexan obsahuje.

Aminokyseliny

Aminokyseliny jsou základní stavební kameny bílkovin, tvoří tedy nedílnou součást našeho organismu. V něm plní nejrůznější role a jsou mimo jiné nezbytné právě pro kvalitní erekci. Té napomáhají různými způsoby, které dohromady přispívají ke ztopoření penisu a správné funkci všech nezbytných mechanismů zajišťující dlouhodobé udržení silné erekce.

Chemikové rozdělují aminokyseliny na esenciální a neesenciální, přičemž ty z první skupiny není lidské tělo schopno si samo vyrobit a je proto nezbytné přijímat jejich dostatečné množství v potravě, v případě nedostatku pak je vhodné začít užívat doplňky stravy.

Erexan obsahuje aminokyselin hned několik:

LátkaPopis
L- argininmimo jiní zlepšuje schopnost produkce spermií a zvyšuje potenci.
L- citrulinzajišťuje stabilní hladinu L-argininu v buňkách, což prodlužuje dobu erekce a mělo by prohloubit zážitek ze sexuálního aktu.
L-lysinnapomáhá k důkladnějšímu prokrvení penisu, což opět vede ke zkvalitnění a zpevnění erekce. Podle webových stránek výrobce je zvýšená hladina L-lyzinu nezbytná k podávání větších sexuálních výkonů, takže se jeví jako zcela logické, že je právě L-lyzin jednou ze složek Erexanu.
L-ornitintato aminokyselina stimuluje produkci testosteronu, která je dále podpořena extraktem z kotvičníku zemního (viz níže).

Další složky

 • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je jakousi stálicí ve složení různých přípravků na podporu erekce. Setkal jsem se s ním například u Vimaxu nebo u Zerexu. Protože se jedná o rostlinu známou svými účinky na hladinu testosteronu, není divu, že se přidává do přípravků na zlepšení erekce. Vyšší hladina testosteronu zajistí zvýšenou sexuální žádostivost, intenzivnější chuť na sex, zlepší fyzickou výkonnost a zvýší sebevědomí. To všechno ruku v ruce vede ke kvalitnějšímu sexu a především k odstranění případných komplikací včetně předčasné ejakulace nebo malé výdrže.
 • Maca je původem amazonská rostlina, která je již odnepaměti známá pro své blahodárné účinky na mužskou potenci. Má rovněž příznivý vliv na prostatu a využívá se v tradiční medicíně pro léčbu neplodnosti. I maca bývá proto standardní součástí řady přípravků ke zlepšení erekce, našel jsem jí třeba ve složení již zmíněného Zerexu.

Právě díky tomu, že ve složení Erexanu nefigurují žádné chemické nebo umělé látky, nebyly ani při důkladném testování zjištěny žádné negativní vedlejší účinky. Jediné, co údajně pocítíte, je příliv nové životní vitality a krátkodobé zvýšení fyzické kondice, což se mi potvrdilo. Musím říct, že ten pocit opravdu stojí za to – málokdy se člověku stane, aby jej zničehonic „přepadl“ nával nové energie, ale po požití tabletky Erexanu přesně k tomu dojde. Chuť na sex pak dostává najednou zcela nový rozměr a nejlepší na tom je, že partnerce to zpravidla neunikne, takže ihned získáte zpětnou vazbu.

Erexan - balení

Erexan – balení

Užívání

Na rozdíl od některých „konkurenčních“ výrobků je velkou výhodou Erexanu to, že by měl účinkovat takřka ihned po požití tabletky. Není tedy třeba konzumovat velké dávky po dobu několika týdnů, než se dostaví reálný výsledek (tak tomu bylo například u Vimaxu). Erexan se polyká asi hodinu před očekávaným sexuálním aktem, účinek posléze přetrvává asi 36 hodin. Z tohoto hlediska je systém užívání obdobný jako u Zerexu, který jsem rovněž recenzoval.

Erexan je možno užívat dlouhodobě, aniž by hrozil vznik závislosti. Tvrdé želatinové kapsle s průhlednou stěnou (která umožňuje vidět sypký obsah) se snadno polykají. Doporučuje se je zapíjet dostatečným množství tekutiny, aby se mohly řádně rozložit a vstřebat. Samozřejmostí pak je, že si příliš nerozumějí s alkoholem a jinými návykovými látkami, které mají obecně negativní vliv na mužskou potenci.

Kdo Erexan užívat nesmí

Pozor by si měli dát všichni pánové se slabším srdcem. Bohužel, ti si musí nechat zajít chuť na všechny podobné přípravky, nejde jen o případ Erexanu. Citlivý kardiovaskulární systém by totiž nemusel vydržet náhlou dávku intenzivní vášně a zareagovat například náhlým srdečním selháním, což si samozřejmě nikdo z nás nepřeje. Erexan by dále neměli užívat mladíci do osmnácti let věku. Naštěstí v této věkové skupině se potíže s erekcí vyskytují jen ojediněle, takže ti snad o Erexanu zatím uvažovat nemusejí.

Dávkování

Pro maximální účinek se doporučuje konzumovat jednu až dvě tabletky denně a tato dávka by neměla být překračována. Rovněž byste neměli kombinovat více přípravků pro zlepšení erekce. Myslím, že v této oblasti je lepší zůstat při zemi a raději neexperimentovat, nehledě na to, že vysoké množství účinných látek stejně není organismus schopen dostatečně zpracovat, takže by se jednalo o zbytečné plýtvání.

Cena Erexanu

Je načase podívat se na to, jak si Erexan stojí finančně. K dostání jsou celkem čtyři druhy:

1x EREXAN
balení na 15 dní
790
15 kapslí
Objednat
4x EREXAN
balení na 2 měsíce
2600
60 kapslí
Objednat
 1. Erexan Standard – 15 kapslí za cenu 790 korun. Jedna kapsle tedy vychází na 52 korun, což je ve srovnání s jinými produkty poměrně dost. Vydrží vám na sedm až osm použití (za předpokladu, že budete pro jistotu užívat maximální dávku dvě kapsle). Toto balení se vyplatí pro začátek, pokud si nejste jistí, jak budete na Erexan reagovat a zda se vám vyplatí.
 2. Erexan Plus – balíček obsahující 30 kapslí je k dostání za 1390 korun. Jedna kapsle je díky většímu balení o něco levnější, její cena vychází na 46 korun. Oproti balíčku Standard tedy ušetříte 190 korun.
 3. Erexan Super – 45 kapslí za cenu 2000 korun, tentokrát tedy opět ušetříte, ovšem již ne tak výrazně. Jedna tabletka vychází na 44 korun, což je zhruba stejně jako u balíčku Plus. Oproti balíčku Standard je však výhodnější hned o 370 korun.
 4. Erexan Mega – pokud máte s Erexanem dobré zkušenosti a víte, že jej budete užívat v dlouhodobém časovém horizontu, pak se vám samozřejmě nejvíce vyplatí toto balení. Objednávka balíčku s 60 kapslemi je navíc doprovázena bonusem v podobně poštovného zdarma. Cena je 2600 korun, jedna tableta tedy stojí 43 korun. Pokud byste nakoupili stejné množství balíčku Standard, vyšly by vás tabletky dráž o 560 korun.

Slevový kupón

Po prvním nákupu jsem získal slevový kód na dodatečnou slevu 55 Kč. Při objednávce zadejte kód „sleva55“ a získáte tuto slevu i Vy již u 1. nákupu.

Postup pro získání slevy:

 1. Vyberte si počet balení
 2. Vyplňte své osobní údaje a adresu, kam má být doručena diskrétní zásilka
 3. Zvolte si způsob dopravy a platby
 4. Vedle způsobu platby je nenápadný odkaz „Chci použít kupón na slevu“, na který klikněte
 5. Do políčka „Kód z kupónu“ vložte kód sleva55
 6. A znovu klikněte na „Chci použít kupón na slevu“. Sleva bude ihned aplikována
 7. Potvrďte objednávku
Erexan - slevový kód

Erexan – slevový kód

EREXAN v lékárně?

Připomínám, že Erexan je možno zakoupit nejen přes internet, ale i v některých kamenných lékárnách (což nebývá vždy pravidlem). Já osobně však doporučuji nakupovat online, což má dvě výhody. Jednak znatelně ušetříte – nakupujete přímo u výrobce (a při využití slevového kódu získáte ještě dodatečnou slevu) a jednak, že zásilku z rukou poštovního doručovatele obdržíte v maximálně diskrétním balení. Nikdo se tudíž nedozví, co jste si objednali. Zatím jsem žádný z recenzovaných přípravků v lékárně nekupoval, přiznám se, že bych se před prodejcem asi cítil poněkud v rozpacích.

Nákup doporučuji z oficiální stránky českého výrobce Erexan

Moje zkušenosti

Erexan jsem užíval několik týdnů, tedy dostatečně dlouho na to, abych mohl zhodnotit, zda funguje nebo ne. Hned na začátek musím říct, že klady rozhodně převážily určité zápory. Erexan sice nebyl „naprostá bomba“, jako jsem to zažil třeba u Vimaxu (zde jsem byl opravdu nadšený), ovšem k Erexanu nemám žádné zásadní výhrady.

Účinek se dostavil v podobě pevnější a delší erekce, které si všimla i partnerka a byla naprosto nadšená. Já osobně jsem měl možná o něco vyšší očekávání, protože jsem byl ještě „namlsaný“ z Vimaxu a Zerexu, které jsem zkoušel dříve, takže moje hodnocení jsou trochu zkreslená.

Na druhou stranu právě díky předchozím zkušenostem vím, že existují přípravky, které toho dokážou ještě o špetku víc. Proto bych Erexanu přidělil čtyři hvězdičky z pěti. Rozhodně bych ho doporučil dál, ovšem s tím, že na trhu existuje i něco, co mi pomohlo přece jen ještě o něco víc.

Recenze ostatních

Jako již tradičně jsem se také zaměřil na to, jak si Erexan stojí v očích ostatních uživatelů. Na internetu jsem si vyhledal uživatelské recenze a seznal jsem, že většina z nich je víceméně kladných, vesměs se shodovaly s mými názory.

Například Martin napsal:

„ I když mám jen 42 let, už dlouho mi komplikuje život to, že těžko dosahuji ztopoření penisu. Měl jsem předepsanou Viagru, která mi pomáhala, ale když jsem si přečetl vedlejší účinky, chtěl jsem raději něco neškodného. Erexan mi naprosto vyhovuje, objednávám si ho pravidelně.“

Petr je rovněž víceméně spokojen:

„Chci vám jen říct, že jsem s Erexanem dost spokojený. Poprvé mi sice zabral, až když jsem si dal druhou tabletku, ale od té doby bez problémů.!

Oldřich napsal, že se mu osvědčilo dlouhodobější užívání:

„Já mám už 57 let, nikdy jsem neměl s erekcí nějaký problém, ale s tímto jako bych měl vše, co potřebuji. Užívejte to ale pravidelně, velmi se neztotožňuji s tím, že to zabírá chvíli po užití.“

Našel jsem dokonce recenzi, kterou napsala jedna nadšená partnerka. Její slova jsou myslím dostatečně vypovídající:

„Děkuji vám, že jste mému druhovi vrátili chuť na sex. Myslela jsem si, že už je náš sexuální život v troskách, naštěstí jsem se mýlila.“

Chci objednat EREXAN

Zlepšení erekce
Zvětšení penisu
Delší výdrž
Posílení libida
Předčasná ejakulace
Diskétní doručení
Cena
Průměr
[Celkem: 21    Průměr: 3.4/5]
Diskuze

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

<